נמצאים בזוגיות שנים?

איך להצית מחדש את התשוקה והאינטימיות הזוגית ביניכם כך שתהיה חלק יומיומי בחיים שלכם?

אתם עומדים לקבל כלים שיעזרו לכם לחדש את הלהט, המגע והקרבה ביניכם וליהנות מכך ביומיום בקלות ובעונג צרוף

האם אתם משתוקקים ל…

אתם ממש לא לבד...

תשוקה דועכת עם השנים

מערכות זוגיות מתחילות בשלב "ירח הדבש". זהו השלב שבו אנחנו רואים את הזוגיות שלנו דרך משקפיים ורודים בלבד, חושבים שעם האהבה העזה שלנו זה לזו אפשר לכבוש את כל העולם ויחסי המין מרגשים, לוהטים ומגוונים.

עם חלוף השנים, רבים מאתנו מתגעגעים להתרגשות ("פרפרים בבטן"), לתאווה ולקרבה שהרגשנו בשלב "ירח הדבש". אנחנו יכולים לחשוב שמשהו "לא בסדר איתנו" כשאיננו חווים בקשר שלנו עם בן הזוג להט, אינטימיות ורומנטיקה, כמו שרואים בסרטים הוליוודיים וברשתות החברתיות. 

כשהילדים מגיעים לאוויר העולם והמשפחה מתרחבת, מרגיש כמו שהם מנהלים את הבית, את זמן הביחד ולבטח את הזוגיות והמיניות. 

נוסיף לכך את הקריירה שכל אחד מפתח ומטפח, את האנרגיות והכוחות שמשקיעים בלקוחות, קולגות ובבוס, מי בכלל יכול לחשוב על ליטוף, נשיקה או מגע מרחף מעל הצוואר כשעוברים זה על פני זו במטבח. 

שלא נדבר על יחסים אינטימיים… 

אילונית 4

ואז מה קורה?

החדשות הטובות הן שהכול יכול להשתנות

עכשיו יש לכם הזדמנות להצית מחדש את הניצוץ במערכת היחסים ולחוות רמה של תשוקה ואינטימיות שאולי חשבתם שאבדה לנצח.

דמיינו את החיים הזוגיים שלכם כאשר

הקשר הרגשי שלכם יעמיק וישפר את התקשורת, האמון וההבנה ביניכם

תרגישו קרבה זה לזו ברמה עמוקה יותר מאיי פעם.

תשקיעו באושר ובתשוקה בכם וביניכם, בידיעה שמערכת היחסים חזקה ובריאה 

מרגישים כי התשוקה, להט והמשיכה הם חלק יומיומי ביניכם

יחסי המין מתקיימים מתוך רצון ודחף לעונג שלכם וביניכם.

ה"משחק המקדים" נמשך לאורך כל היום, יומיום. 

אתם רגועים ושלווים בעבודה, במשפחה המורחבת והמצומצמת. מרגישים מרחפים ומאושרים.

אתם יודעים ומרגישים שהמערכת יחסים שלכם היא אחד הדברים הכי יקרים ומתגמלים בחייכם

מזמינה אתכם לתכנית הליווי

"זוגיות בשחקים"

התוכנית מיועדת לזוגות שרוצים להצית מחדש את התשוקה, אינטימיות והמשיכה, להעצים את האהבה ולהכניס התחדשות בזוגיות ולתבל אותה באמצעות ארוטיקה. 

זה הזמן לשים סוף ל:

הצטרפו עכשיו למסלול ההמראה של הזוגיות שלכם

מספר המקומות מוגבל ל – 5 זוגות בלבד! לקביעת שיחת היכרות ללא עלות והתחייבות מלאו את הטופס הבא

היחודיות של התוכנית

התוכנית "זוגיות בשחקים" היא ייחודית ועוצמתית עבור זוגות שרוצים להעמיק את האינטימיות והקשר שלהם. הגישה ההוליסטית, בה אני נוקטת עוזרת לזוגות ליצור קשר עמוק ומספק יותר, כזה שנמשך לאורך שנים.

אני יודעת בדיוק עם אלו קשיים והצלחות אתם מתמודדים לאורך שנות הזוגיות שלכם, כי הייתי שם. השגרה היומיומית של עבודה, קריירה ונסיבות חיים המשפיעות על הקרבה בזוגיות, היו בין הגורמים העיקריים לניתוק מערכות היחסים שחוויתי לאורך השנים. 

להוסיף על כך, את חוסר היכולת שלי לשתף את בני הזוג שהיו לי ברצונותיי המיניים, בפנטזיות ולתווך מה מותר ומה אסור מבחינתי, הרי שתוצאות ניתוק מערכות היחסים היו בלתי נמענות. 

ניסיון זה, לרבות הכלים שפיתחתי ולמדתי עם השנים, הידע המקצועי שצברתי, עוזרים לי ליצור קרבה זוגית במערכת הקיימת, והם אשר בבסיסה של תכנית הדגל "זוגיות בשחקים".  

אילונית
בהירות בזוגיות

מי אמר שזה יעבוד לכם?

התהליך עבד לי ולזוגות אחרים. מי אמר שיעבוד לכם? ובכן, חשוב לי לומר, כי כאשר אתם בוחרים לשים את הזוגיות שלכם בעדיפות עליונה ומצטרפים לתכנית, הכלים והתרגילים שתקבלו מותאמים לצרכים ולנסיבות הייחודיות שלכם. 

אנו בונים יחד את המסלול הזוגי המחודש שלכם, שמתייחס לנושאים הספציפיים שדורשים שיפור והטבה, בין אם זה אינטימיות פיזית, חיבור רגשי או תקשורת.

הכלים והתרגילים שאתם מקבלים בתכנית הם מעשיים ומבוססים על מחקרים עדכניים בפסיכולוגיה, מדעי המוח, פילוסופיה ומערכות יחסים. המטרה היא, שתיישמו אותם מחוץ למפגשי האימון כדי שתמשיכו להעשיר את האינטימיות והחיבור ביניכם.

תרגישו שקשה לכם, מוזר, שונה, מאתגר, שרוצים לומר דברים שהתביישתם לומר עד כה? לאורך כל התהליך תזכו לאמפתיה, חמלה וחוסר שיפוטיות, ולצד זה, הדרכה יד ביד.

חשוב לי שתצליחו ליצור את מערכת היחסים החלומית שלכם. 

הבונוסים של התוכנית

אה… ויש גם בונוסים בכל אחד ממסלולי תכנית הליווי "זוגיות בשחקים". 

פרוט מלא תוכלו לקבל לאחר שנחליט לצאת יחד למסלול ההמראה של הזוגיות שלכם. 

סדרת קלפים הכוללת שאלות לחיזוק וטיפוח התקשורת האינטימית ביניכם​

חוברת הדרכה ותרגול לנקודות העונג שאתם חייבים להכיר בגוף שלכם ואת כוח ההשפעה העצום שלהן על מידת ההנאה המינית​

ערכת אביזרי עונג שתגביר את החשק והגירוי המיני שלכם וביניכם, ותגרום לתשוקה שלכם לנסוק מעלה​

בנוסף, אתם מקבלים גם...

ליווי אישי צמוד עם אילונית באומן בוואטסאפ

נפתח קבוצת וואטסאפ משותפת לי ולכם
בה תוכלו להתייעץ ולקבל תמיכה גם בין המפגשים. 

הצטרפו עכשיו למסלול ההמראה של הזוגיות שלכם

מספר המקומות מוגבל ל – 5 זוגות בלבד! לקביעת שיחת היכרות ללא עלות והתחייבות מלאו את הטופס הבא

למעלה מעשרות לקוחות מרוצים מספרים על המפגשים איתי

קצת עליי

אילונית באומן, מלווה זוגות ויחידים ליצירת קרבה זוגית מתוך מיניות ותשוקה

המשימה שלי היא לעזור לכם לגלות את החושניות וה"אני המיני" שבכם ולשדרג את חיי המיניות והזוגיות שלכם.

מאז ימיי כנערה מתבגרת, אהבתי לדבר בחופשיות על מיניות. גדלתי בבית עם מדיניות ליברלית ופתוחה בנושא וזה אפשר לי להרגיש בטוחה לדבר על כך.

לימים כשבגרתי, הבנתי את המשמעות שיש בתקשורת המינית זוגית והעמקתי את הידע וההתמחות שלי. אני אוהבת להגיע הביתה אחרי יום עבודה מתסכל ומעצבן, לגשת לבן הזוג שלי וללחוש לו בחופשיות באוזן "בא לי עליך עכשיו".

השליחות שלי היא להקדיש את חיי המקצועיים לעזור לזוגות ויחידים לחוות זוגיות ממושכת ואירוטית מיטבית. 

לכן, אצלי מאז התחלתי ללוות זוגות ויחידים לחיי תשוקה ואינטימיות לוהטים, מדברים על מיניות בחופשיות. המטרה שלי היא ללמד אתכם להתחבר למיניות שלכם ולדבר עליה בחופשיות, מהסיבה שזה מקרב, מעורר תשוקה, מחזק אינטימיות ומעמיק את הזוגיות. 

כמה עובדות כדי "לשבור את הקרח" בינינו:  בכל פעם שמרגישה שאין מה לחדש בין הסדינים ובתקשורת הזוגית שלי, עולה לי המחשבה: "צאי מהסרט שלך", מרגישה התכווצות בבטן (וברור שלא בגלל פעילות שרירים אינטנסיבית) וכך ההיגיון הבריא למעשה אומר לי: "לכי לחקור ולגלות לפחות תנוחה אחת חדשה שטרם ניסיתם, תבדקי עוד צעצוע שיכול להתסיס יותר את היחסים האינטימיים ותקראי עוד משפטים ומילים שיתבלו את התקשורת המינית. כשיהיו לך את כל הנתונים, תשתפי את בן זוגך ותחליטו יחד מה מנסים".

יכולה לומר לכם עם יד על הלב, עד שכל זה קורה (וזה קורה), אני מרגישה שהמוח זקוק לאוורור ממחשבות, קושיות ותהיות. מה אני עושה תשאלו? פותחת נטפליקס וצופה באחת מסדרות המתח, פשע או הריגול שאני אוהבת. 

עדיין מתלבטים אם להצטרף ל"זוגיות בשחקים"?

הנה התשובות לכל השאלות ותהיות

בניתי תוכנית שכוללת סדרת תרגילים ופעילויות מדויקים להגברת התקשורת היעילה, לחקירת הרצונות והגבולות שלכם. התרגילים מסייעים לזהות ולטפל בכל נושא שעלול להשפיע על מערכת היחסים ביניכם, וכן הפעילויות מסייעות להעמיק את הקשר הרגשי שלכם זה עם זו.

בסופו של דבר, המטרה היא שתשפרו את החוויה המינית שלכם.
ככל שתחליטו לצאת מאזור הנוחות ולחוות פעילויות אחרות, תצליחו להביא את הזוגיות שלכם למקום טוב יותר. 

אינכם צריכים לבזבז זמן על הכבישים הפקוקים שלנו. אנחנו יכולים להיפגש ב – ZOOM.

בדיוק לשם כך אפתח קבוצת וואטסאפ אישית, בה תוכלו לשאול, להציע, לומר כל שתרצו.

מתחייבת לענות לכם תוך 24 שעות.

הזמן לראות תוצאות מהתוכנית להצתה מחדש של התשוקה והאינטימיות במערכת היחסים שלכם, ישתנה בהתאם לנסיבות האישיות שלכם. זוגות מסוימים עשויים להבחין בשיפורים בקשר הרגשי והפיזי שלהם מיד, בעוד שלאחרים עשוי לקחת זמן רב יותר לראות שינויים.

חשוב לזכור שבנית מערכת יחסים חזקה יותר דורשת זמן, סבלנות ומחויבות. התרגילים בתוכנית נועדו לעזור לכם לפתח יכולת שיח יעילה יותר, כך שהחוויה המינית שלכם תשתפר. עם זאת, תלוי בכם ובמידת ההשקעה שלכם ביישום הטכניקות והתרגילים כדי לראות תוצאות חיוביות.

אציין גם שההתקדמות אינה תמיד ליניארית, ועלולים לצוץ אתגרים בדרך. עם זאת, באמצעות הליווי הצמוד שלי אתכם, שמירה על מחויבותכם לתוכנית והתמקדות בבניית קשר חזק יותר, תוכלו ליצור  מערכת יחסים אינטימית ובעלת תשוקה מספקת יותר לאורך זמן.

זוגות מסוימים מסוגלים להשלים את התוכנית תוך מספר המפגשים שנקבע מראש, בעוד שאחרים עשויים לדרוש מספר חודשים כדי לעבוד על כל התרגילים והפעילויות. זוגות שרוצים להמשיך ולתרגל את הטכניקות שקיבלו תוך קבלת ליווי להעמקת התקשורת המינית שלהם, רוכשים סדרת מפגשים נוספת. 

לא, ניתן להשלים את התרגילים והפעילויות בכל סדר שירגיש נוח לכם. הדבר החשוב הוא ששניכם מחויבים לעבוד על התוכנית ביחד ופתוחים לנסות דברים חדשים.

כן, בהחלט.  מגוון התרגילים והפעילויות הכלולים בתכנית היא לעזור לכם ליצור קרבה זוגית באמצעות תקשורת מקרבת ויעילה יותר. זאת, כדי שתשפרו את היחסים האינטימיים שלכם. התרגילים עשויים לכלול שיחות מודרכות, תרגילי כתיבה ופעילויות גופניות שיעזרו לכם להתחבר ברמה רגשית ופיזית.

התוכנית נועדה להכיל ולהתאים לכל סוגי הזוגות, ללא קשר למין, נטייה מינית או מצב מערכת יחסים. עם זאת, אם יש לכם חששות אם התוכנית מתאימה למצב הספציפי שלכם, תמיד עדיף להתייעץ תחילה. לשם כך, נועדה שיחת הטלפון בת 15 דקות.

כן, התוכנית מיועדת לזוגות שמחפשים להעמיק את הקשר הרגשי והפיזי שלהם עם בן הזוג. בעוד שחלק מהתרגילים יכולים להיות מתאימים לחקר סולו, ההתמקדות הכוללת היא בבניית אינטימיות וחיבור עם בן/בת זוג.

  • זה נורמלי לחלוטין שלבני זוג יש רצונות וגבולות שונים. התוכנית נועדה לעזור לכם לתקשר ולחקור את ההבדלים הללו בצורה בריאה ומכבדת. התרגילים נועדו ליצור סביבה בטוחה ופתוחה בה תוכל לבטא את הרצונות והגבולות שלכם ולמצוא דרכים לשלב אותם בחוויות המיניות שלך.

 

אמנם התוכנית נועדה לעזור לזוגות לשפר את הקשר הרגשי והפיזי שלהם, אבל אין ערובה לכך שכל מערכת יחסים תשתפר. ההצלחה תהיה תלויה בנכונות שלכם ליישם את התרגילים והפעילויות, במחויבות שלכם לתקשורת פתוחה וכנה עם הצד השני, ובדינמיקת הקשר האישי שלכם.

לא מצאתם תשובה שרציתם?

לקביעת שיחה טלפונית ל-15 דקות ללא התחייבות וללא עלות, מלאו את הטופס הבא

2023 © כל הזכויות שמורות לאילונית באומן