המלצות

תן למילים של הלקוחות הממליצים לעזור לך לעשות את הצעד הראשון
הדבר החשוב ביותר שמאמן אמור לעשות זה לאפשר למאומן מרחב בטוח, ואת זה אילונית עושה בטבעיות מדהימה תוך כמה דקות ספורות. במהלך האימון סיפרתי לאילונית דברים שלא הייתי מספר לאף אחד אחר, ובטח שלא בתחומים אישיים כמו הזוגיות והמיניות שלי, חשתי בטוח ומוגן והרגשתי שהיא מקשיבה לי ומכילה אותי, ללא קמצוץ של שיפוט, עטוף בחיזוקים והעצמה.
אילונית הביאה אותי להבנות שלא היה לי פשוט לקבל. הניסיון לימד אותי שזה סימן מובהק שנגענו בדפוס התנהגות חוזר שמייצר עבורי את אותן תוצאות לא רצויות. עכשיו נשאר לעבוד, לשנות ולשפר.
אילונית, תודה מעומק הלב על האדם הרגיש שאת ועל המאמנת המופלאה שבחרתי לעצמי ❤
אורי להב ז"ל
גרוש +2, בן 49
אם אתה קורא את ההמלצה שלי כנראה שאתה רוצה למצוא את המאמנת הנכונה בשבילך. אני יכול להעיד שהגעתי עם המלצה והייתי סקפטי. לקח לי זמן להפתח,לתת אמון באדם זר. אבל אילונית לא ויתרה לי! וכשהמחסומים הוסרו ,קבלתי כלים מעולים לאיך לשפר ולתקן את חיי. הכל עבד והיום אני נמצא במקום אחר,טוב יותר,פתוח יותר,קל יותר. קח את עצמך בידיים ותמסור לאילונית. היא לא תאכזב אותך
טל עקרוני
אם יש שיחות שהם הכי כייפיות לדבר עליהן, זה שיחות עם אילונית באומן. כי פתאום אתה מוצא את עצמך במקום מאד משוחרר, ולא רק. אתה מגלה אמונות מגבילות שסחבת איתך כל הזמן. אילונית היא הכי כייפית שבעולם לדבר פתוח, על דברים אינטימיים. ואני לא גבר ביישן, אבל בכל זאת הרגשתי שחסר לי תובנות שאילונית חידדה לי. בא לי עוד מפגשים איתה, ואני בהחלט אתכנן לעשות על מנת להכניס זוגיות בריאה לחיי.
אמיר חי
בן 52, רווק
ההרצאה של אילונית "עקיצות היתוש שמחסלות זוגיות" איפשרה לי זווית ראיה שונה על זוגיות בכלל ועל מערכות היחסים שלי בפרט. יצאתי עם תובנות חדשות ורעיונות לשיפור וחיזוק. ההרצאה מסקרנת ומעניינת, ואילונית בקולה הנעים והאמפתי הופכת אותה לחוויה של ממש. שווה! שווה! שווה!
אורי להב ז"ל
גרוש +2, בן 49
אילונית יקרה, הרצאה, הפעלה, מצגת, נושא מרתק כותרת מעניינת מיניות מיגדר אהבה שפות אז ....... שאפו וברומנית - כל הכבוד ! להאיר ולשים נושא חשוב כלכך על השולחן לקלף להתבונן ולדבר ! מעניין מה הלאה !
ארם דקל
בן 61 , גרוש + 4 ילדים ו -5 נכדים
אילונית, הגעתי אליך מובך, מופנם וסגור. הייתי צריך לשמוע ממך לגבי היחסים המיניים עם אשתי, דברים שכבר ידעתי. חשבתי לעצמי שאין לך מה לחדש לי. אבל, בעקבות דברייך, החלטתי לוותר על הדרישות המיניות מאשתי, הבנתי שחשובה לי המסירות והמחויבות אליה. באחד הימים, הדהדה בי השיחה שלנו, ועלתה לי המחשבה, לעשות את מה שהצעת לי בפגישה שלנו, וכך עשיתי. לא האמנתי שצעד פשוט שכזה הרגיש שחזרנו לזמנים כמו פעם. כייייף. פתאום, היא יזמה מגע וזרמנו. ובאיזה בוקר של שישי הפתיעה אותי לגמרי, במקום ללכת לסידורים הרגילים אמרה לי: "אני פה אם בא לך..." על אף שזו הייתה פגישה חד פעמית, תודה רבה !
א'
בן 37, נשוי + 2
תודה אילונית יקרה על הרצאה מצוינת לזוגיות בריאה עם המון טיפים ותובנות לחיים שמשפיעים ישירות גם עלינו ועל העסק שלנו כמקשה אחת. אין ספק שאת ממלאת תפקיד חשוב מאוד בחייהם של רבים ומחזירה להם את האושר והתשוקה בחיים והכל בחיוך, הומור ונועם המאפיינים אותך כבן אדם.
עו"ד לירן
בן 37, רווק
אילונית היקרה , לאחר הרבה זמן שרציתי להגיע לאימון, השבוע זה קרה 🙂 ואין ספק שיש לך את זה ברמה הגבוהה ביותר. היכולת להקשיב להבין ולתמוך, יש לך משהו שמאפשר לאדם שמולך להיפתח ולהרגיש הכי בנוח בעולם. ממליץ בחום לכל אחד אחד מדובר על הנושאים הכי חשובים שאנחנו מתמודדים איתם ביום יום.
אלדד וולקוביץ
בן 37, נשוי + 2
תודה על הרצאה מלאה בידע, יישום של הדברים בטוח יביא לשלום בית ויציל זוגות רבים. תודה על המקצועיות והחן בה העברת את ההרצאה.
הראל מדר
בן 54, נשוי + 3
תוך כדי המפגשים הבנתי מהו תהליך האימון ומהי הדרך שלי ומשהו בי נפתח יותר והשתחרר. מהפגישות יצאתי עם תובנות חדשות, בעיקר על עצמי. תמיד הרגשתי אמיתית, קבלתי ארגז כלים להתנהלות שלי עם עצמי, למדתי יותר להשתחרר ופיתחתי חוסן - לתת לדברים פחות לגעת בי.
מ'
בת 46, נשואה + 3
הגעתי לאימון על מנת למצוא את עצמי, לתת לעצמי ביטוי וזמן בתוך כל העומס היום יומי, ללמוד לומר לא ולתת לאחרים להתמודד. אני מרגישה שבתקופת האימונים הצלחתי לשים גבול ברור יותר במקומות שהייתי צריכה, לקחת יותר זמן לעצמי, חזרתי לעסוק בדברים שעושים לי טוב ומטעינים אותי מחדש. בעבודה בניגוד לשנה שעברה, אני נותנת לעובדים שלי להתמודד עם הדרך שלהם ועוזרת להם מה שבעבר פשוט עשיתי במקומם על מנת לחסוך זמן וכאב ראש. אני יותר ויותר עומדת על שלי ולא נכנעת גם אם זה גורר קצת צעקות. בנוסף, למדתי לשחרר במקומות שהייתי רגילה לקחת בהם שליטה. במהלך האימונים פיתחתי את היכולת להציב את עצמי בקדמת הבמה, דבר המאפשר לי ליישם את מה שכ"כ היה חסר לי, למדתי להציב גבולות ברורים ולהחליט מתי זה נכון לפתוח את הגבול ומתי לעמוד איתנה. הדבר הכי חשוב מבחינתי אלה הנשימות, לפני החלטה, לפני פעולה, לפני רגע של כעס מיותר, לקחת כמה שניות לנשום, לרוקן את הראש ואז לחשוב צלול יותר. לא לענות בצורה ימפולסיבית. כתוצאה מתהליך האימון, אני מרגישה שאני פחות כועסת, פחות לוקחת ללב דברים שוליים, מאמינה בדרך שבחרתי ללכת גם אם אחרים לא תמיד מסכימים איתי.
ע'
בת 47, נשואה + 3
תודה אילונית על ההקשבה, על התמיכה. הנך בעלת מקצוע שנונה, מלאה באמפתיה וידע רחב. למרות הנושא האינטימי אילונית אפשרה אווירה נינוחה ומאוד מחבקת. ממליצה בחום להגיע לסדנאות של אילונית כי מקבלים הרבה ערך שמסייע בזוגיות ובמיניות.
יהודית לוטואק
בת 63, נשואה + 1
וואו כמה חשוב לדעת איך ומה לעשות ומה לכתוב באתרים ובתחילת קשר. ובטח ובטח איך לשמר קשר קיים לאורך זמן. מאד נהניתי מהרצאתך, מהמקצועיות והשיחה הזורמת. תודה רבה
יונית פינשטיין
בת 56, נשואה + 4