אימון זוגי

תגלו את הדרך להתקרב זה לזו, עם פגיעות וגבולות
תייצרו שובבות וסקסיות
ותוותרו על השגרה המשעממת

תחזירו את האינטימיות והתשוקה ביניכם ולבין הסדינים, תחוו ארוטיקה עמוקה יותר ותתחברו מחדש כזוג אוהבים

כיום, יותר מדי מערכות יחסים מסתיימות בשברון לב. יותר מדי גברים ונשים מוותרים על אהבה. יותר מדי זוגות מסתפקים בלהיות חברים ושותפים לדירה, ומפסידים את האקסטזה של האהבה.

כשזה מגיע לאהבה אינטימית, מיטיבה וממושכת, אתה לא יכול להאשים את בת הזוג שלך, אתה לא יכול לשבת ולקוות שזה ישתנה, אתה לא יכול לחכות עד שהילדים יגדלו…

ההמתנה תשבור את הלב שלך שוב ושוב ושוב. מגיע לך יותר טוב וכך גם לבת הזוג שלך.

אתה מוצא את עצמך מתמודד עם המחשבות...

אתה לא לבד...

למעשה, רוב מערכות היחסים עוברות זמנים קשים! זה חלק בלתי נמנע מלעבור שלבים במערכת יחסים. רוב הזוגות נקלעים לקשיים, מכיוון שהם מעולם לא למדו את הכלים והכישורים הדרושים להצלחת מערכת יחסים ארוכת טווח.

דמיינת שהאהבה תהיה כמו בסרטים ובאגדות והסקס יהיה נהדר, אבל אהבה לא עובדת כך. אהבת נשמה אחרת, נועדה להאיר בתוכך כל מחסום שיש לך נגד אהבת אמת. בת הזוג שלך נועדה להיות אשפית ב"לחיצת כפתורים" בך וזו ברכה לא קללה. זה המסע של כל הזוגות.

מיומנות ההקשבה היא החשובה ביותר בחיינו. היא נוכחת בגוף ומתבטאת ביכולתנו להיות עם עצמנו בכדי להיות עם האחר. אנו חיים בתרבות שמקדשת הישגים ופתרונות, אך יותר מכל אנשים זקוקים להקשבה. המרחב של שקט ושל קשב הוא כל מה שאנחנו צריכים בכדי לפגוש את עצמנו, להתפתח ולחוות ריפוי.

לא משנה איפה אתם נמצאים כרגע, כבר השקעתם הרבה בזוגיות שלכם.

מה אם אתם לא צריכים להיפרד? מה אם עבודה על האתגרים הללו באימון זוגי באמת יכולה לקרב אתכם?

אינטימיות וארוטיקה לוהטת,
הם הדבק שמחזיק מערכות יחסים יחד והופך זוגות לצוות מנצח.

כדי לחולל שינוי עמוק בזוגיות שלך עליך ל...

#1 – ללמוד על מהי אהבה

אהבה היא פשוטה כשאתה יודע מהי ואיך עובדת. לימוד יסודות מפתח של שפות אהבה שונות, ישנה את האופן שבו אתה חושב על האתגרים שלך בזוגיות ותבנה חזון זוגי חדש.

#2 – לגלות את הדפוסים הייחודיים שלך

כן, אתה ובת זוגתך ייחודיים, אך אתגרי היחסים שלכם הם דפוסים עקביים וצפויים. רוב הזוגות מפתחים מעגלי "קסמים", במילים אחרות דפוסי תקשורת פוגענית בגלל צרכים מתחרים. לדוגמה, הגבר מתקשה לספק אינטימיות רגשית כי אין מספיק מגע מיני. לעומת זאת, בת הזוג מתקשה לספק מגע מיני כי אין מספיק אינטימיות רגשית. מעגל קסמים. מי נכנע ראשון? סוג כזה של דפוס ורבים אחרים הופכים למחזוריות מתסכלת וזוגות זקוקים לרוב לעזרה להתקדם.

בעזרת מודל סווינג69 תוכל ללמודת לזהות את הדפוסים האלה, תבחר לשנות ותוכלו להירגע וליהנות אחד מהשנייה.

#3 – לקבל את התמיכה שאתה (והיא) זקוק לה

קל יותר להתבודד, במיוחד עם האתגרים שעומדים בפניכם במערכת היחסים הרומנטית שלכם. לרוב הזוגות אין למי לפנות כדי לקבל עצות בונות. כמו כן, בדרך כלל, מכל מיני סיבות אתם לא רוצים לחשוף את נישואיכם בפני חברים או משפחה. לכן, זוגות רבים מתבודדים עם הבעיות שלהם ולא מדברים עם אף אחד. אימון זוגי יכול לשבור את תחושת הבידוד, בכך שהוא נותן לך (ולה) מקום בטוח וסודי לעיבוד כל האתגרים והשאלות שלכם לגבי מערכת היחסים שלכם.

#4 – להרגיש מאוהב ונאהב

לכל אדם יש דרך אחרת להרגיש אהוב. תלמדו להגיב זה לצרכים האמיתיים של זו וליצור מערכת יחסים מלאה בתשוקה והתרגשות.

רוב הזוגות מחכים יותר מדי זמן...

כנראה שניסית את כל מה שאתה יודע בעצמך – וככל שאתה מחכה יותר, כך קשה יותר לתקן ולשדרג את מערכת היחסים שלך.

אם אתה קורא דף זה, רוב הסיכויים שהגיע הזמן שלך לנקוט בפעולה ולבקש עזרה מקצועית.

אז דמיין לעצמך איך אימון זוגי ייתן לך להרגיש:

אילונית 2

איך מתנהל אימון זוגי?

כל מפגשי האימון הזוגיים נעשים באופן וירטואלי או פרונטאלי (בהתאם להחלטה משותפת) כדי למקסם את הנוחות. מפגש ליחיד נמשך 60 דקות ומפגש זוגי יכול להימשך עד 90 דקות.

הפגישה הראשונה מוקדשת לגיבוש המטרות שלך ושל בת זוגתך מהאימון ותחומי המחלוקת שלכם. הפגישות שלאחר מכן,  תהיינה שלי עם כל אחד מבני הזוג בנפרד כדי ללמוד עוד על ההיסטוריה שלכם ביחד ולחוד. הפגישות הבאות עוסקות בסיוע לכם להתמודד עם האתגרים הרגשיים, מנטאליים ומיניים ולבנות מיומנויות חיוביות ומקרבות להעצמת הזוגיות, האינטימיות והאירוטיקה.

בדרך כלל נדרשים 3-6 חודשים של אימון זוגי כדי לעזור להתיר את הקשרים וליצור גשרים ודפוסים חדשים.

שירות האימון הזוגי מיועד לכל הזוגות, בין אם אתה מאורס או אתם חוגגים את יום נישואי הכסף שלכם ואף מעבר לכך.

לחץ על הכפתור למטה כדי לקבוע איתי שיחה של רבע שעה ללא מחויבות.