מי אני?

המשימה שלי היא לעזור לך לגלות את החושניות וה"אני המיני" שבך ולשדרג את חיי המיניות והזוגיות שלך.

נעים מאוד, אני אילונית באומן

בגיל 47, הייתי עם קריירה ארוכת שנים במוסד פיננסי ומצליחה כמאמנת אישית, אך הרגשתי שונה, אחרת מבנות גילי ומתוסכלת.

כילדה, גדלתי בתחושה שאני שונה.
השם שלי, שהיה שונה וייחודי, הגובה אליו צמחתי מהר והמשקל העודף שלי, כל אלה הבדילו אותי מהאחרים. ספגתי מילות גנאי והתעללות מילולית והתבגרתי עם דימוי עצמי וגופני נמוך.

לצד זה, התחזקה בי היכולת להיות קשובה לאחר, ללא שיפוט.

הצלחתי להתחבר לילדים ה"אאוטסיידרים" בכיתה, אלה שהיות פחות פופולריים בקרב הבנים והבנות בכיתה ובשכבה. הם תמיד שיתפו אותי ברגשות, מחשבות וסודות שלהם.

נריץ את החיים כמה שנים ("לא הרבה") קדימה, קצרתי הצלחות רבות: הורים ומשפחה תומכת ואוהבת, עבודה קבועה בהנהלה הראשית של מוסד פיננסי ומוניטין מקצועי: 2 תארים אקדמיים; חברים קרובים כמו משפחה; נפרדתי מהסיגריות ומעשרות ק"ג ממשקלי

ובכל זאת, משהו היה חסר לי… זוגיות אוהבת ומיטיבה.

התאכזבתי מדייטים, חלקם היו משעממים ומתסכלים וחלקם התפתחו לקשרים שקמלו במהרה. כמעט בכל זוגיות שהייתה לי נפגשתי עם אותם דפוסים, אותם הרגלים של התנהגות הן שלי והן של בן הזוג ויכולתי גם למצוא קווי דמיון במראה שלהם.

הרגשות שלי היו כמו להיות ברכבת הרים – כאבתי, נפגעתי, כמו גם שמחתי, אהבתי, נהניתי ושוב נפגעתי ועוד כאב…הבנתי שמשהו בי עדיין לא פתור, ואולי אני לא רואה את זה – עדיין לא פנויה לקשר.

משהו בי לא איפשר לי לקיים את הרצון שלי להיות ביחד ובזוגיות מיטיבה ואוהבת. נמאס לי…הרצון שלי לצאת ולפגוש בן זוג, ליצור קשר של אהבה נכנס לקיפאון.

התנתקתי לחלוטין מעולם הפנויים/ות, נעלתי את ליבי בבריח וסוגר והגבהתי את חומות ההגנה סביבו.

מחשבות הציפו את המוח שלי: 'אולי לא מגיעה לי זוגיות', האם אני בכלל רוצה זוגיות', 'מה בי מעכב אותה מלהתהוות', 'האם להיות בזוגיות בכלל גורם לי אושר', 'איך זה שאני רוצה זוגיות והיא לא קורית', 'מה זה אומר עלי שאני לבד בשנות ה-40 לחיי'… ועוד שאלות רבות נוספות שלא היה לי מענה עליהן.

couple-holding-hands-valentines-evening-restaurant

במסע החקירה הפנימית הממושך שעברתי, הפכתי מאישה מרצה, חסרת ביטחון ועם דימוי עצמי נמוך, לאישה עוצמתית, חזקה, חופשיה במיניות שלה ובמי שהיא, שלא מאפשרת יותר לטראומת עבר לנהל את מערכות היחסים הזוגיות שלה.

כתוצאה מכך, החומה סביב ליבי נמכה, בחרתי שוב לצאת למרחב ההיכרויות ו… זה קרה. הצלחתי ליצור לעצמי את הזוגיות האירוטית, האוהבת והמעצימה שייחלתי לי עם בחיר ליבי.

ואנו חיים באושר ובעושר עד עצם היום הזה 🙂

נכון שהחיים הם לא כמו באגדות
וטומנים בחובם אתגרים והתמודדויות.

כל אחד מגיע לתוך הזוגיות ולבטח כזו שנוצרה בשנות ה – 40' לחיים, עם "מטען אישי" כבד משקל של חוויות העבר. יחד עם זאת, כשיש הקשבה אמיתית, תקשורת פתוחה וכנה שמתובלים בתשוקה בוערת בנו ובינינו, אנחנו יכולים להצליח להתגבר יחד ולחוות אירוטיקה זוגית מיטיבה ומעצימה. 

מאז 2008, בחרתי להעביר הלאה את הכלים והמיומנויות לכל מי שלא הצליח לממש את משאלות הלב שלו ולאהוב את עצמו.  אני מאמנת גברים פנויים ו/או בזוגיות להגשמת המטרות שלהם במערכת יחסים אוהבת ואינטימית.

אימנתי עשרות גברים שהתלבטו איזו זוגיות הם רוצים, כיצד נכון להם לחלוק את חייהם עם מישהי מיוחדת או להיות חופשיים ואדונים לעצמם. אלה שהחליטו כי הם רוצים זוגיות, עברו תהליך רגשי ותודעתי באמצעות טכניקות משולבות ליצירת הזוגיות האינטימית שהם רצו עבור עצמם והמתאימה בדיוק עבורם. 

ככל שגדל מספר הזוגות שהגיעו אלי, ראיתי שזוגיות ומיניות הם תחומים סימביוטיים ובעלי משמעות ניכרת במערכות הזוגיות.

משום כך, בחרתי להעמיק את הידע וההתמחות שלי גם בייעוץ מיני.​

DAN_5352s

מאז ימיי כנערה מתבגרת, אהבתי לדבר בחופשיות על מיניות. גדלתי בבית עם מדיניות ליברלית ופתוחה בנושא וזה אפשר לי להיות בטוחה לדבר על כך.

לימים כשבגרתי, הבנתי את המשמעות שיש בתקשורת המינית זוגית והעמקתי את הידע וההתמחות שלי. אני אוהבת להגיע הביתה אחרי יום עבודה מתסכל ומעצבן, לגשת לבן הזוג שלי וללחוש לו בחופשיות באוזן "בא לי עליך עכשיו".

אז כן, אצלי מדברים על מיניות בחופשיות. המטרה שלי היא ללמד גברים מגיל 35 ומעלה, להתחבר למיניות שלהם ולדבר עליה בחופשיות, מהסיבה שזה מקרב, מעורר תשוקה, מחזק אינטימיות ומשדרג את הזוגיות. 

לכן, התחייבתי להקדיש את חיי המקצועיים לעזור לגברים מגיל 35 ומעלה לחוות זוגיות ממושכת ואירוטית מיטבית באמצעות ההרצאות, הסדנאות ותוכניות האימון הפרטי והקבוצתי שלי.